Kharkiv Gece Hayatı İncelemesi

Kharkiv klasik eski bir sovyet şehri. 150-200 sene önce insan yaşamıyordu o bölgede. Ukrayna şehrinden ziyade bir rus şehrini anımsatıyor bana. Nüfusta yoğunluklu rus zaten. O yüzden rusça biliyorsanız çok rahat edersiniz. İngilizce çok yaygın değil fakat gece dışarı çıkan öğrencilerin bir çoğu çat pat konuşur ingilizce. Oteller, kafeler, restoranlar vb. ingilizce menu ve ingilizce bilen personelleri var.

Şehir büyük ve ucuz bir şehir. Oteller Türkiyenin yarı fiyatı gibi. Restoran ve kafelerde aşağı yukarı öyle. Gece hayatı 4te 1i kadar ucuz türkiyeye göre. Güzel mekanlar bile yarı yarıyadan daha ucuz. Hayat ucuz kısacası. Uçak dahil 500 usd ye herşey dahil 3-4 gece eğlenip dönebilirsiniz. Türkiyede 1 gece pavyon parası.

Parkları, bahçeleri, restoranları, klüpleri vb çok bir şehir ama kesinlikle turistik bir şehir değil. Gelen eğlence veya iş için geliyor buraya açıkçası.

Kızları çok güzel hakikaten. Rus, Ukrayna karışımı. Güzel giyinip, süslenip püsleniyorlar. 100 kere gittim bu slav ülkelerine, her gördüğümde içimi gıdıklıyor halen. Haftada 1 kere sex yapan adam bile orda günde 2 kere sex yapabilir rahatça. O derece iştah açıcı hatunlar yani.

Gece Klübü: Her keseye ve eğlence tipine göre gece kulüpleri var. Hepside kendince güzel bence. Hepsinden hatun kaldırma imkanınız var. Bazen paralı hatunlarda yanaşır. 50-100 usd isterler. Beğenirseniz alın götürün bence.

Yeme İçme : Çok güzel kafe ve restoranları var. Paris kafeye uğrayın. Pastahane tarzı ve güzel. Diğer restoran ve kafelerde güzel. Ucuz ve temiz. Yeni insanlarla tanışmak içinde güzel bir fırsat. Öğleden sonra Gorki parkta takılın.

Striptiz Klüpler : Ah kakadu ah. Ne güzel mekandın sen. Ucuzdunda. Güzelde hatunların vardı. Ama kapandı arkadaşlar. Seçip seçip eve götürüyordum eve ne güzel.
Açık bir-iki tane daha strip club var. Güzel hatunlar çalışıyor ama çakallar. Eve çıkarmak zor ve masraflı. Girin, yiyin için eğlenin, otelinize dönün .

Masaj : Gerek normal, gerek erotik masaj yapan salonlar var. Eve-otele de çağırabilirsiniz. Uygun ve güzel. Hatta eskiden bi erotik masajcı vardı merkezde, 45 kg 18 lik taylar çalışıyordu. Kapandı galiba. Ama yenisi açılmıştır. 2 tane birden alın bence ))