Kharkiv Gece Hayatı Yorumları

Ukrayna’nın ikinci büyük kentlerinden birisi olan Kharkiv gerçekten görmesi gereken en etkileyici yerlerden birisi olmuştur. Gerek gezmeyi sevenler için gerekse de gece hayatını sevenler için çok özel fırsatlar sunmaktadır. Aslına bakılırsa Kharkiv ‘in gece hayatı oldukça renkli ve hareketli geçmektedir. Birbirinden güzel Rus ve Ukrayna karşımı kızları birbirinden özel gece kulüpleri striptizler, masaj salonları ve yeme içme için çok güzel restoranları mevcuttur. Şimdi Kharkiv ‘in gece hayatı nasıl geçiyormuş bir göz atalım.

Kharkiv Gece Hayatı

Kharkiv gece hayatı misafirlerine çıngılar gibi eğlenebilecekler alternatifler sunmaktadır. Eğlenmek açısında bu kente gelenler eğlenmek için hiç zorluk çekmeyecekler. Çünkü kente çok sayıda birbirleri ile yarışan gece kulüpleri bulunmakladır. Pahalı olanlarından ucuz olanlarına kadar her bütçeye hitap eden gece kulüpleri yer almaktadır. Kharkiv’de hizmet veren gece kulüplerinden bazıları şunlardır;

  • Radmir Club: Kharkiv kentini en popüler geççe kulübüdür.
  • Bolero Clup; Knarkiv ‘de e ilgi çekici gece mekânıdır.
  • Misto Club; orta sınıf gece kulüplerindendir.  Düşük fiyatla hizmet vermektedir. Çoğunlukla öğrenciler tercih etmektedir.
  • Compass Clup: Kharkiv’in en önemli gece mekânıdır ve akşam saat 8 ile sabah saat 6 arasında hizmet vermektedir.
  • Kakadu Men’s Club; diz mekânı gibidir. Oldukça farklı bir gece kulübüdür.

Kharkiv Gece Hayatı Fiyatları

Daha önceleri çok popüler olmasa da Kharkiv gece hayat Türkiye’nin Ukrayna2tya kimlikle gidilebildiği günden bu yana ilgi epey artmıştır. Gece kulüplerinde 50 ila 150 arsanda UAH ödenmektedir. Para birimi olarak ise Gravni yani UAH’dır.