Kharkov’a Uygun Uçak ve Otel Bulma Yöntemi

Öncelikle kharkov’a uçak bileti bulmanız basit ve seçenekleriniz fazla. Pegasus, THY ve AtlasGlobal firmalarının direk uçuşları var. Kampanyalı dönemlerde uygun fiyata uçak bileti bulabilirsiniz. Konaklama için Booking, AirBnb ve dobovo siteleri sizlere hotel yada daire kiralama seçenekleri sunuyor.
Benim sizlere önerim eğer yalnız gidiyorsanız ve güvenlikle ilgili endişeniz varsa şehir merkezine yakın sumskaya caddesi (street) üzerinde yada yakınında ki hotellerde konaklama yapmanız. Hotel 19, Nemo, Premier place hotel, mirax boutique hotel bunlardan bazıları. Tabiki bütçenize göre, tercih sizin. Ben daha önce ki gidişlerimde, bu hotellerin bazılarında kaldım. Benim tercihim Premier Place hotel. Çok konforlu ve elit bir hotel. Çatı katındaki Skylounge mükemmel bir atmosfere sahip bir mekan. Şehrin panaromik görüntüsü eşliliğinde güzel vakit geçirebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar
  • Ukrayna'nın Gözde Kenti Kharkov – Ukraynalı – Ukrayna Gece Hayatı, Ukraynalı Kızlar, Ukraynalı Kadınlar1 sene önce
  • […] Kharkov’a hızlı ve konforlu şekilde gidebilirsiniz. Ukranya Havayollarının İstanbul’dan Kharkov uçak bileti 821 liradan başlıyor. Türk Hava Yollarındaysa bilet fiyatı 866 liradan […]