Kiev Caribbean Club İncelemesi

Caribbean Club benim gözümde olgun turistler için çok iyi bir seçenektir. Daha önce saydığım mekanlar daha çok RNB tarzı müzikler çalarken, bu mekan daha çok latin müzikler çalar.

Sanki bir müzikal de gibi club tadında bir mekandır. Yabancı ve Türk turist oranı gayet fazladır. Bu mekandaki tek yerliler sadece bayanlar diyebiliriz. Yaş ortalamaları 25-50 diyebilirim kötü bir mekan değil. Sadece turist ağırlıklı olan çok hoş bir mekandır.

Kaliteli bir mekandır masa fiyatları 180$ gibi bir tutardan başlar ve 350 dolara kadar yükselir. Giriş ücreti de 400 grivna olması lazım. Giriş ücretleri kesin benim söylediğim tutar olamaz ama ortalama bu civarda tüm mekanlar için çünkü içerdeki programa göre mekanlar giriş ücretlerinde o güne özel ufak oynamalar yapabiliyorlar ama aşağı yukarı 200 ila 500 arası değişebiliyor.

Bu mekanın büyük artısı bu mekan haftanın her günü açık hafta içi dolu bulabileceğiniz nadir gece kulüplerinden birisidir. Bir diğer artısı ise kılık kıyafet kontrolü yoktur ve bundan sonra yazacağım hiç bir kulüp de kılık kıyafet kontrolü yok istediğiniz gibi giyinip gidebilirsiniz.

Adres : Adres: Symona Petlyury St, 4, Kyiv, Ukrayna, 02000

Telefon: +380 67 224 4111