Kiev Gece Hayatı Fiyatları

Kiev Ukrayna, sanırım en çok ilgimize çeken rotalardan. Bir çok arkadaşın Ukrayna evlilik hayali ile gittiği ve gerçektende aşık olup döndüğü bir şehir. Evet gece hayatı çok güzeldir ama bir şeyi de itiraf edeyim : Kiev, çokta güzel bir şehirdir. Yemyeşildir. Gelmişken gezmeyi de ihmal etmeyin derim. Gece hayatı için ise ; Delux Bar, Vodka Bar, Sky Bar ve Caribbean Club en güzel gece kulüpleri.

Ukrayna Gece Hayatı
Ukrayna’nın en meşhur gece kulüplerinden birisi olan Vodka Bar, hemen Kiev’in özgürlük meydanında bulunuyor. Gece 12’den sonra tıklım tıklım olmaya başlıyor. Fiyatlar, bize göre en az % 50 daha ucuz. Özellikle kış mevsiminde haftasonunu değerlendirmek isteyen arkadaşların uğrak noktası.

Hemen Arena City’nin en üst katında bulunan Sky bar, Kiev’in en meşhur caddesi olan Velyka Vasylkivka caddesinin yanıbaşında. Gece hayatının uğrak noktalarından birisi olan Sky Bar, haftaiçi bile tıklım tıklım olabiliyor. Kokteyller genelde 100-150 Grivna oluyor ve şişe açtıracak olsanız bile vereceğiniz ücret 1.000 Grivna yani 100 TL gibi bir rakama mal olacaktır. Diyorum size : Bize göre bedavadan biraz pahalı.