Lviv Gece Hayatı Yorumları

Lviv Ukrayna’nın en çok ziyaretçi alan şehirlerinden biri olmakla beraber aynı zamanda ülkenin genç nüfus popülasyonunun da oldukça yoğun olduğu bir şehirdir. Bir çok gece kulübüne ve eğlenmek için oldukça çok alternatife sahip olan Lviv karşımıza sonsuz bir eğlence imkanı ile çıkıyor. Özellikle Ukrayna’nın para biri olan Grivna dolar ve Türk lirası karşısında daha düşük bir değer sahip oluyor olması Türkiye’den giden ziyaretçiler için oldukça büyük bir şans.

Lviv Gece Hayatı Fiyatları

Ukrayna’nın kendi para birimi olan Grivnayı dolar üzerinden hesapladığımız zaman Ukrayna gece hayatı, bizim günlük hayatımızdan daha ucuza bile gelebiliyor. Örneğin şehrin en pahalı gece kulübüne giriş ücreti 5 dolar. 2 tane votka enerji içeceği toplam 3 dolar gibi bir fiyata satılıyor. Shot bardaklarında satılan kokteyller ise genellikle 1 dolar gibi bir fiyattan satılıyorlar. Bu kadar uygun fiyatlara çok kaliteli mekanlarda eğlenmenin yanı sıra hafta içi ise bu fiyatlar çoğu mekanda yarı yarıya indiriliyor.

Lviv’de Gidilmesi Gereken Gece Mekanları

Şehir büyük olunca alternatif de çok oluyor. Şimdi sıra ile Lviv’de mutlaka uğranılması gereken gece kulüplerini listeleyeceğiz:

  • Fashion Club
  • Zabzibar Club
  • Rafinad People Club

Bu üç mekan Lviv gece hayatının kalbinin attığı noktalardır. Lviv’e giderseniz muhakkak bu üçünü de ziyaret etmenizi öneririz.

  • Site İçi Yorumlar
  • osman genc10 ay önce
  • 3 hafta önce Lviv e gittim , bizi hiç sevmiyorlar, her mekanda fiyatları yüksek söylüyorlar ve pahalı her şey, karı kız için gidenler büyük hüsrana uğrar umduğunuzu bulamazsınız , ortam yok ancak paralı asker var , kültür turu yapmak istiyenler gitsin