Lviv Gece Hayatı

Ukrayna Avrupa kıtasına bağlı bir ülke olarak Lviv Ukrayna’nın nüfus yoğunluğu açısından 7. Büyük şehridir. Lviv’in nüfus yoğunluğunu %88 Ukraynalı ,%8 Rus , %1 Polonyalı insanlarla birlikte toplamda 860.000 kişi yaşamaktadır. Dolayısıyla nispeten kalabalık bir şehir olarak, Kiev’den sonra, Ukrayna’daki gece hayatının kalbinin attığı ikinci noktanın Lviv şehri olduğunu söyleyebiliriz.

FASHION CLUP LVİV

Lviv gece hayatının en iyi kulüplerinden biridir. Fiyatları gayet uygun ve gidilebilirdir. Bir tarafı eğlence mekanı bir tarafı restaurant olan bu işletme, müşterilerin portföyünden dolayı çok tercih edilmektedir. İçeriye girmek için giyiminizin iyi olması şarttır. Zira ayağınızda parmak arası terlikle giremezsiniz. İçeriye girdiğiniz de şişeyle içki açtırabilirsiniz. 700-800 grivnaeden bir şişe içki Türk parası ile 100 TL. etmektedir.

RAFINAD PEOPLE LVİV

Burası aynı Fashionclup gibi bir tarafı gece kulübü diğer tarafı restaurant şekline işletilmektedir. Yalnız burada diğerlerinden ayrı olarak içeride striptiz yapan kızlar da bulunmaktadır. Eğer gece 23:30 dan önce giriş yaparsanız giriş ücreti ödemezsiniz. Aksi durumda 50 grivna giriş ücreti bulunmaktadır. Mekanda çok fazla Türk turist ziyaret ettiğinden ayrı bir bölümünü nargile odası olarak tasarlanmıştır. Alkolün burada da ucuz olduğunu söyleyebiliriz. Eğer özel olarak striptiz izlemek istiyorsanız bunun için özel odalar bulunmaktadır.

METRO CLUP LVİV

Türk bir işletmecinin çalıştırdığı mekandır. Daha çok Türk ve Arap müşterilerden oluşan bir portföyü bulunmaktadır. Yabancılık çekmem diyorsanız tercih edebilirsiniz.

ZANZİBAR CLUB LVİV

Burayı pek çok Türk turist bilmemekle birlikte Ukraynalı kızların rahatça eğlendikleri nadir mekanlardan biridir. 2 katlı olan mekan 1. Katında nargile bölümü 2. Katında eğlence bölümü olarak ikiye ayrılmıştır. Fakat bir Fashionclup kadar kalabalık beklenmemelidir. Orta derece denenmesi gereken mekanlardan biridir.