Ukraynalı Kadınlar Nelerden Hoşlanır

1) EMPATİ KURMAK: Ukrayna kadınları, kızları nasıl aşık edilir sorusuna verilebilecek tek cevap belki de onları anlamak için empati kurmaktır.

Ukrayna kızlarının en büyük özelliği ütopik yaşamak yerine hayatın gerçeklerini kabul ederek, bir bakıma ayağını yorganına göre uzatarak yaşamayı severler. Bu nedenle Ukrayna kızlarının en çok arzuladıkları husus anlaşılmaktır.

Bir insanı anlamanın en iyi yolu da empati kurmaktır. Ukrayna’da yaşayan kızlar yakın tarihlerinde savaş döneminden geçtikleri için yaşamın kıymetini bizim tahmin edemeyeceğimiz kadar iyi bilirler ve yaşadıkları her anın tadını çıkarmaya çalışırlar.

Ayrıca savaşlarda Ukraynalı erkeklerin çoğu vefat ettiği ve kalanları da içkiden pek başını kaldıramadıkları için Ukraynalı kızlar romantik geçen ateşli aşk gecelerini çok arzularlar.

Bunu da Ukraynalı kızların yaşam gerçeği olarak her zaman hatırınızda tutun.

2) KENDİNE HAKİM OLMAK: Ukrayna kızları çok güzeldirler. Ama siz siz olun kendinize hakim olun ve her erkeğin zaafı olan güzelliklerine kapılarak hemen yelkenleri suya indirmeyin.

İlk önce onunla tanıştıktan sonra zaman geçirerek kişiliğini ve karakterini tanımaya çalışın.

Onunla zaman geçirirken size güvenmesini sağlayacak davranışları mutlaka sergileyin.

Ukraynalı kızları fazla tanımadan da fazla para yedirmeyin. Ukraynalı kızların cazibesine kendinizi kaptırırsanız sizi tavuk gibi yolabilirler.

3) VAKİT: Gününüzün tamamını Ukraynalı kızlara ayırmayın. Başka işleriniz olduğunu da belirterek ondan ayrıda vakit geçirin.

Aksi takdirde kıza karşı yalakalık yapıyormuş gibi bir pozisyona düşerseniz ki bu da kızda size karşı olan bütün cazibenin ortadan kalkmasına neden olur.

Çünkü Ukrayna kızları yalakalıktan ziyade ciddi ve karizmatik erkeklerden hoşlanırlar.

4) KIZIN SİZE KARŞI OLAN DUYGULARI: Ukraynalı kızların size karşı olan duygularını anlamak için size sormuş olduğu sorulara ve davranışlarına dikkat etmelisiniz.

Size evli olup olamadığınızı, evli değilseniz herhangi bir ilişkiniz olup olmadığını soruyorsa, sosyal ortamlarda devamlı sizle birlikte olmak istiyorsa, sizinle sohbet ederken eli saçından geri gelmiyorsa, size bakarak arkadaşlarıyla bir şeyler konuşuyor ve size karşı tebessüm ediyorsa sizden hoşlandığını belli etmeye çalışıyordur. Bu konularda araştırma yapmanız ilişkinizi yürütürken size avantaj sağlayacaktır.

5) ROMANTİZM: Ukrayna kadınları nasıl kendine aşık edilir sorusunun en önemli cevaplarından birisi de romantizmdir.

Çünkü Ukraynalı kızlar romantizm deyince bir hoş olurlar. Ukraynalı kızlarla romantizm yaşamak için öyle pahalı masraflar yapmanıza da gerek yoktur. Çünkü Ukraynalı kızlara yapacağınız küçük sürprizler bile onları hiç ummadığınız kadar etkileyebilir.

Ukraynalı kızların size karşı neler hissettiğini bilmek, onlarla romantizm hatta ateşli romantizm yaşamanız konusunda sizlere oldukça yardımcı olacaktır.

6) DAVRANIŞ: Ukraynalı kızlara karşı kozunuzu açık oynamanız hem size karşı olan güveninin artmasında hem de sizden hoşlanmasında bayağı fayda sağlayacaktır.

Ayrıca liderlik vasıflarınız varsa bunları sergilemeniz hoşuna gidecektir. Kızın size karşı ilgisini artırabileceğini düşündüğünüz bütün davranışları sergileyebilirsiniz.